Kiirlaenu pakkujad

Kui otsite endale parimat ja sobivaimat laenupakkumist, siis allpool leiate kiirlaenude võrdluse ning mõned tegurid, mida enne kiirlaenu taotlemist kaaluda.

Meie teave põhineb sõltumatul uurimisel ning see võib erineda sellest, mida näete finantsasutuse või teenusepakkuja kodulehel. Võrdluspakkumiste või teenuste võrdlemisel kinnitage asjakohane teave asutuse või teenusepakkuja veebisaidilt. Ühtegi meie veebilehe sisu ei tohiks võtta soovitusena mainitud finantstoodete kasutamiseks. Enne finantstoodete või -teenuste kasutamist konsulteerige eksperdiga.

Bondora

Intress alates 9,66%
Laenud alates 500€

Creditea

Intress alates 24%
Laenud alates 1€

Credit24

Intress alates 24%
Laenud alates 50€

Boonuslaen

Intress alates 2%
Laenud alates 100€

TFBank

Intress alates 7,9%
Laenud alates 1000€

Coop Pank

Intress alates 3,5%
Laenud alates 300€

Ferratum

Intress alates 2%
Laenud alates 100€

Laen.ee

Intress alates 1,5%
Laenud alates 200€

Raha24

Intress alates 2%
Laenud alates 100€

SMS Raha

Intress alates 2%
Laenud alates 200€

Kiirlaenu pakkujad Eestis pakuvad kiireid finantslahendusi tarbijatele, kes vajavad lühiajalist rahalist tuge. Sellised laenuandjad on kättesaadavad nii veebis kui ka traditsiooniliste kontorite kaudu, pakkudes mugavust ja paindlikkust klientidele, kes soovivad laenu kiiresti ja ilma keerulise bürokraatiata. Kiirlaenud on mõeldud eelkõige nendeks puhkudeks, kui vajatakse kiirelt väiksemat rahasummat, mis on tavaliselt ettenägematute kulutuste katmiseks või ajutiste rahavoo probleemide lahendamiseks.

Laenuvõtja jaoks on oluline valida usaldusväärne ja läbipaistev kiirlaenu pakkuja. Eestis tegutsevate laenuandjate hulgas on konkurents tihe, mis tähendab, et intressimäärad ja tingimused võivad erineda. On oluline teha põhjalik võrdlus.

 

Mis on kiirlaenuekspert.ee?

Kiirlaenuekspert on abivahend erinevate laenude võrdlemiseks. Meie teave põhineb sõltumatul uurimisel ning see võib erineda sellest, mida näete finantsasutuse või teenusepakkuja kodulehel. Võrdluspakkumiste või teenuste võrdlemisel kinnitage asjakohane teave asutuse või teenusepakkuja veebisaidilt. Ühtegi meie veebilehe sisu ei tohiks võtta soovitusena mainitud finantstoodete kasutamiseks. Enne finantstoodete või -teenuste kasutamist konsulteerige eksperdiga.

Me võime saada tasu partner ettevõtetelt nende toodete või teenuste esiletõstmise eest. Samuti võime saada tasu kui klõpsate meie veebisaidil postitatud linkidel.