Kiirlaen maksehäirega

Kui otsite endale parimat ja sobivaimat laenupakkumist, siis allpool leiate kiirlaenude võrdluse ning mõned tegurid, mida enne kiirlaenu taotlemist kaaluda. Kiirlaen maksehäirega leiad siit.

Meie teave põhineb sõltumatul uurimisel ning see võib erineda sellest, mida näete finantsasutuse või teenusepakkuja kodulehel. Võrdluspakkumiste või teenuste võrdlemisel kinnitage asjakohane teave asutuse või teenusepakkuja veebisaidilt. Ühtegi meie veebilehe sisu ei tohiks võtta soovitusena mainitud finantstoodete kasutamiseks. Enne finantstoodete või -teenuste kasutamist konsulteerige eksperdiga.

Bondora

Intress alates 9,66%
Laenud alates 500€

Creditea

Intress alates 24%
Laenud alates 1€

Credit24

Intress alates 24%
Laenud alates 50€

Boonuslaen

Intress alates 2%
Laenud alates 100€

TFBank

Intress alates 7,9%
Laenud alates 1000€

Coop Pank

Intress alates 3,5%
Laenud alates 300€

Ferratum

Intress alates 2%
Laenud alates 100€

Laen.ee

Intress alates 1,5%
Laenud alates 200€

Raha24

Intress alates 2%
Laenud alates 100€

SMS Raha

Intress alates 2%
Laenud alates 200€

Kas vajate kiiresti laenu, kuid teil on maksehäire? Laenude saamine maksehäirega võib tunduda keeruline, kuid see pole võimatu. Kiirlaen maksehäirega võib olla võimalik, kuid see sõltub laenuandjast ja teie konkreetsetest asjaoludest.

Erinevad laenuandjad pakuvad erinevaid tingimusi. Mõned väikelaenud, näiteks Monetti juures, võivad pakkuda laenu ka maksehäirega, kuid kõrgema intressimääraga riskide kompenseerimiseks.

Kui aktiivne maksehäire on hiljuti likvideeritud, on laenu taotlemine lihtsam. Seetõttu tasub uurida erinevate laenuandjate tingimusi ja võimalusi.

Mis on maksehäire ja kuidas see mõjutab laenamist?

Maksehäire tähendab olukorda, kus inimene on jätnud oma võlad tasumata ja see on registreeritud avalikku registrisse. Selline olukord mõjutab oluliselt inimese laenuvõimekust ja krediidireitingut.

Maksehäire mõiste

Maksehäire on võlg, mis on jäänud tasumata pikemaks ajaks. Tavaliselt lisatakse see registrisse, kui summa ületab 30 eurot ja võlg on kestnud üle 45 päeva. See võib olla seotud krediitkaardi võlgade, laenude või muude rahaliste kohustustega.

Krediidireiting langeb märkimisväärselt, kui inimene saab maksehäire. Enamik pangad ja finantsasutused näevad maksehäiretega taotlejaid riskantsete klientidena.

Maksehäire mõju laenuvõimekusele

Maksehäirete olemasolu mõjutab oluliselt inimese laenuvõimekust. Pangad ja muud laenuandjad vahetavad teavet krediidiskoori ja maksehäirete kohta. Laenu andmise eeltingimuseks on tihti puhas krediidiajalugu.

Maksehäirega laenu võtmine on keerulisem ja tavaliselt tähendab kõrgemaid intressimäärasid. On mõned finantsasutused, mis siiski pakuvad laene maksehäirega isikutele. Näiteks, mõned laenuandjad aktsepteerivad isegi maksehäiretega kliente, kuid tingimused võivad olla vähem soodsad. On oluline võrrelda erinevaid pakkumisi ja tingimusi.

Erinevat tüüpi laenud maksehäirega inimestele

Maksehäirega inimesed võivad siiski saada laene, kuigi tingimused varieeruvad sõltuvalt laenu tüübist ja laenuandjast. Oluline on teada, millised võimalused on saadaval ja millised tingimused kehtivad.

Kiirlaen maksehäirega

Kiirlaenud on lühiajalised laenud, mida antakse tavaliselt ilma tagatiseta. Kuigi enamus laenuandjaid ei paku kiirlaene maksehäirega, on erandeid. Mõned laenuandjad nagu Smslaen ja Creditstar, on tuntud selle poolest, et nad on valmis riske võtma ja väljastama laenu ka maksehäiretega inimestele. Kiirlaenud on üldjuhul väiksema summaga ning lühema tagasimakseperioodiga, mis võib olla hea abivahend ootamatute kulutuste katmiseks. Kui maksehäire on hiljuti likvideeritud, paraneb kiirlaenu taotlemise võimalus märgatavalt.

Väikelaen maksehäirega

Väikelaenud on pikema tähtajaga ja suuremate summadega kui kiirlaenud. Maksehäirega on väikelaenu saamine keerulisem, kuid mitte võimatu. Monefit ja Monetti on kaks ettevõtet, mis pakuvad väikelaene ka maksehäirega inimestele. Väikelaenud võivad olla nii tagatisega kui ka tagatiseta. Tagatisega laenude puhul võib laenusaaja kasutada oma vara, nagu auto või kinnisvara, tagatisena, mis võib suurendada laenu saamise võimalusi. Väikelaenude tingimused võivad varieeruda, seega on oluline hoolikalt võrrelda erinevaid pakkumisi enne lõpliku otsuse tegemist.

Autolaen maksehäirega

Autolaenud on spetsiifilised laenud, mis on mõeldud auto ostmiseks või olemasoleva sõiduki kasutamisel tagatisena. Maksehäirega autolaenu saamine võib olla keeruline, kuid see pole võimatu. Mõned laenuandjad on valmis pakkuma autolaene, kui auto kasutatakse tagatisena, mis vähendab nende riske. Samuti võib maksehäirega isik saada järelmaksuga autot, kus auto jääb laenuandja omandisse kuni laenu täieliku tasumiseni. Autolaenud aitavad inimestel, kes vajavad liikumisvahendit tööle või isiklikuks kasutamiseks, kuid kellel on krediidi ajaloos maksehäired.

Laenuandjad ja laenupakkujad

Maksehäirega laenu saamine võib olla keeruline, kuid teatud laenuandjad pakuvad erinevaid võimalusi. Nendel laenupakkujatel on tavaliselt ranged tingimused ja nõuded, mida tuleb täita.

Laenuandjad, kes pkuvad laene maksehäirega inimestele

Mõned laenuandjad on valmis pakkuma laene ka siis, kui teil on maksehäire. Näiteks Ferratum Bank ja Credit24 pakuvad laene tingimusel, et varasemad maksehäired on lahendatud. Teadmata laenuandjad võivad samuti olla valmis riski võtma, kuid nende tingimused on tavaliselt karmimad.

Krediidiandjate tingimused ja nõuded

Laenu saamine maksehäirega sõltub paljuski laenuandja tingimustest. Üldiselt peavad krediidiandjad järgima seadusi, mis sunnivad neid laene väljastama vastutustundlikult. Näiteks Kreditex ja teised laenupakkujad, võivad nõuda kindlaid dokumente ja tõendeid, et kinnitada taotleja maksevõimet.

 • Tingimused:

  • Möödunud maksehäire: vähemalt 6 kuud möödas
  • Tõend stabiilsest sissetulekust
  • Kohustuslikud juriidilised kontrollid
 • Nõuded:

  • Doppleeritud analüüs laenutaotleja finantsseisu üle
  • Täiendavad tagatised või garantiid
  • Pikemad lepingutingimused ja kõrgemad intressimäärad

Laenu taotlemise protsess maksehäirega

Laenu taotlemine maksehäirega võib olla keerulisem, kuid see on endiselt võimalik. Oluline on mõista nii nõudeid kui ka dokumente ning taustakontrolli protsessi.

Laenutaotluse nõuded

Maksehäirega laenu taotlemisel kehtestavad laenuandjad mitmed nõuded. Esiteks peab taotlejal olema kehtiv isikut tõendav dokument ja ta peab olema vähemalt 18-aastane. Üldjuhul eelistatakse, et taotlejal oleks regulaarne sissetulek, mis tõendaks tema võimet laenu tagasi maksta.

Laenuandjad võivad nõuda tõendeid sissetuleku kohta, nagu palgatõendid või pangakonto väljavõtted. Tavaliselt uuritakse ka, kas taotlejal on varasemaid võlgnevusi, mis võivad raskendada uue laenu andmist.

Vajalikud dokumendid

Laenu taotlemise protsessi kiirendamiseks on vajalikud mitmed dokumendid. Esmalt tuleb esitada isikut tõendav dokument, nagu pass või ID-kaart. Lisaks on tihti vajalikud pangakonto väljavõtted viimase kuue kuu kohta, mis näitavad regulaarseid sissetulekuid ja kulutusi.

Veel tuleb esitada tõendid ametliku töökoha kohta ja töötasu suuruse kohta. Mõnel juhul võivad laenuandjad nõuda ka varasemate laenulepingute koopiad, et hinnata taotleja krediidiajalugu.

Taustakontroll ja krediidikontroll

Enne laenu väljastamist viivad laenuandjad läbi põhjaliku taustakontrolli ja krediidikontrolli. Kontrollitakse Creditinfo andmeid ja vaadatakse eraisiku maksehäireid, mis on kantud maksehäireregistrisse.

Oluline on, et laenuandjad hindavad taotleja võimet laenu tagasi maksta vastutustundliku laenamise põhimõtet järgides. Maksehäire olemasolu võib mõjutada laenutingimusi ja intressimäärasid, kuid see ei pruugi tingimata tähendada laenutaotluse tagasilükkamist.

Maksegraafik ja intressimäärad

Kiirlaenude tasumise perioodid ja intress

Laenude refinantseerimine

Refinantseerimine aitab laenuvõtjatel paremate tingimuste ja madalamate igakuiste maksetega oma olemasolevaid laene ümber struktureerida. See võib olla eriti kasulik neile, kellel on maksehäired ja raskused igakuiste kohustuste täitmisel.

Mis on refinantseerimine?

Refinantseerimine tähendab olemasoleva laenu asendamist uue, paremate tingimustega laenuga. Selle käigus liidetakse sageli mitmed väiksemad laenud üheks suuremaks laenuks. Uue laenu tingimused võivad olla soodsamad, võimaldades laenuvõtjatel vähendada igakuiseid makseid ja pikendada tagasimaksetähtaega.

Paljud laenupakkujad pakuvad refinantseerimislaene ka maksehäiretega inimestele. Näiteks aitab TF Bank klientidel oma laene koondada üheks laenuks, mida on lihtsam hallata. Refinantseerimise abil võivad võlgnikud parandada oma krediidiskoori ja vältida tulevasi finantsraskusi.

Kuidas refinantseerimine võib aidata?

Refinantseerimine võib oluliselt parandada laenuvõtja finantsseisundit. Esiteks, see vähendab igakuiseid makseid, mis aitab paremini hallata igapäevaseid kulutusi.

Teiseks aitab refinantseerimine vältida täiendavate võlgade tekkimist. Kui laen maksehäirega on refinantseeritud, saab laenuvõtja vältida täiendavaid trahve ja viiviseid. Kolmandaks võib refinantseerimine võimaldada laenuvõtjal parandada oma krediidiusaldust ja saada tulevikus soodsamaid laenutingimusi.

Paljud finantsasutused ning laenupakkujad, nagu Monetti, on valmis pakkuma refinantseerimislaene maksehäirega inimestele. Nad hindavad individuaalset olukorda ja pakuvad personaalset lahendust.

Korduma kippuvad küsimused

Kas maksehäirega saab kiirlaenu võtta?

Aktiivse maksehäirega üldjuhul kiirlaene ei pakuta. Siiski, kui maksehäire on hiljuti likvideeritud, on laenu taotlemine lihtsam. Kiirlaenu võimalused on sel juhul suuremad.

Kuidas vaidlustada ekslikult sisestatud maksehäire?

Juhul, kui maksehäire on sisestatud alusetult, on õigus esitada Creditinfole pretensioon. Pretensioon peab olema põhjendatud ja sisaldama vajalikke dokumente.

Kui mul on kehtiv maksehäire, kas saan laenu?

Üldjuhul ei saa kehtiva maksehäirega laenu. 6 kuud pärast maksehäire lõppu võib siiski olla võimalik uuesti laenu saada.

Mis on maksepuhkus ja kuidas seda taotleda?

Maksepuhkus on ajutine laenumaksete peatamine. Seda saab taotleda, kui makseraskused on ajutised. Taotluse esitamiseks tuleb pöörduda laenuandja poole ja esitada nõutud dokumendid.

Kas maksehäire mõjutab kinnisvaralaenu saamist?

Jah, maksehäire raskendab kinnisvaralaenu saamist. Laenuandjad võivad nõuda täiendavat tagatist või käendajat.

Millal on vaja käendajat?

Käendajat on vaja, kui laenuvõtja krediidivõimekus on madal. Käendaja vastutab laenu tagasimaksmise eest juhul, kui laenuvõtja seda ei tee.

Kuidas mõjutab maksehäire võlaõigusseadust?

Maksehäire võib mõjutada võlgnevuse tasumist vastavalt võlaõigusseadusele. Täitmatu maksekohustuse korral võivad järgneda seaduslikud sanktsioonid.

Millised on seadusandlikud nõuded laenamisel maksehäirega?

Laenuandjad peavad järgima Eesti seadusandlust. Ebaõiged andmed võivad põhjustada laenulepingute tühistamise ja õiguslike sammude astumise.

Mis on kiirlaenuekspert.ee?

Kiirlaenuekspert on abivahend erinevate laenude võrdlemiseks. Meie teave põhineb sõltumatul uurimisel ning see võib erineda sellest, mida näete finantsasutuse või teenusepakkuja kodulehel. Võrdluspakkumiste või teenuste võrdlemisel kinnitage asjakohane teave asutuse või teenusepakkuja veebisaidilt. Ühtegi meie veebilehe sisu ei tohiks võtta soovitusena mainitud finantstoodete kasutamiseks. Enne finantstoodete või -teenuste kasutamist konsulteerige eksperdiga.

Me võime saada tasu partner ettevõtetelt nende toodete või teenuste esiletõstmise eest. Samuti võime saada tasu kui klõpsate meie veebisaidil postitatud linkidel.

Kiirlaen maksehäirega